категорії: блоґ-запис

З 26 травня по 2 червня 2012 виставка живопису Миколи Крісоченко: «Подих природи» в галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт»)

Галерея «Wunjo-Art» представляє виставку живопису Миколи Крісоченко: «Подих природи». 

Микола Крісоченко, Софія Київська, полотно, масло, 23х30 см.

Микола Крісоченко, Софія Київська, полотно, масло, 23х30 см.

З 26 травня по 15 червня 2012 року, у великому залі київської галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8, пройде виставка живопису Миколи Крісоченко: «Подих природи». До уваги глядача пропонуються пейзажні етюди та натюрморти визнаного майстра живопису з творчої династії Крісоченко.

Микола Крісоченко, Теплая осень, полотно, картон, 30х35, 5 см.

Микола Крісоченко, Теплая осень, полотно, картон, 30х35, 5 см.  

У пейзажних етюдах виставки ми бачимо, як Крісоченко зосереджений на передачу саме настрою, часто – захопленого, радісного, легкого – одержуваного ним від огляду ландшафту або місцевості природи; художник прагне це зробити «прямо зараз», прямо в той момент, коли його відвідує натхнення від навколишньої природи. Звідси ця «етюдность» робіт Миколи – коли картина виконується в один прийом, за кілька годин, це дозволяє вловити і зафіксувати в картині саме ці фарби, саме це світло, цей настрій природи. 

  Николай Крисоченко, Старые осины, картон, масло, 31,5х37,5 см

Микола Крісоченко, Старі осики, картон, олія, 31,5 х37, 5 см  

Для представленого живопису Крісоченко дуже характерно те, що автору вдається ретельна передача колірних відтінків, він «не спрощує» їх для свого художнього завдання. Тут народжується приємний для цінителів парадокс: з одного боку етюдна робота Миколи виконана відносно швидко, з іншого – в роботі часто присутні такі тонкі колірні рішення, які рідкісні для пейзажного живопису взагалі.  

Микола Крісоченко, Ворота храму Св.Пантелеймона, полотно, масло, 48х33, 5 см

Микола Крісоченко, Ворота храму Св.Пантелеймона, полотно, масло, 48х33, 5 см

  Більш того, можна стверджувати, що відмінною особливістю даного етюдного живопису Миколи Крісоченко є вміння автора донести інтонацію. Це завжди дивно, і завжди дуже важко описати словами, і завжди властиво лише справжньому мистецтву.

Микола Крісоченко, Осінні берези, полотно, олія, 36х44 см

Микола Крісоченко, Осінні берези, полотно, олія, 36х44 см  

Натюрморти виставки свіжі, «легкі» та лаконічні.  

«У своїй творчості я віддаю перевагу роботі з натури, природним пейзажам, також портретам.   Тільки коли відчуваєш подих природи, її стан і мінливість кожної хвилини – маєш можливість найкращим чином відобразити неповторність її різнобарв’я.   Я мав можливість, за радянські часи, подорожувати територією країни і писати з натури природні та міські пейзажі, переважно це була «мала форма» – невеликі етюди. Загалом у доробку біля 1000 робіт різноманітних куточків: звичайно України – це Карпати, Крим, Київ, Львів й інші; Прибалтики; Росії – Соловки, Рязань, Новгород, Псков, інші; Середньої Азії; Кавказу та дальнього зарубіжжя – США.   В останні роки написано багато пейзажів і портретів видатних діячів України та Америки. Особливе місце в моїй творчості зайняла робота у 2001 р. над розписуванням церкви Успіння Пресвятої Богородиці у с. Пологи в Київській області».  

_________________________________________________________________________________

Картинна галерея «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») знаходиться в клубі «Наша экспедиція» за адресою: м.Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8. Розклад роботи галереї: Пн-Пт: 10:00-21:00, Сб:10:00-17:00, Нд: 10:00- 14:00. Без обіду. Вхід вільний. Телефон клубу для довідок: +380 44 228 66 20. Телефон менеджерів галереї (з питань співпраці): +380 67 403 91 88, +380 67 403 91 98, e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.

Дістатися до клубу та галереї на громадському транспорті Ви можете від м. Оболонь (найкраще повідомлення): вихід у останнього вагона метро, ​якщо їхати з центру міста, з переходу весь час вліво; знайти зупинку маршруток в бік набережної, №102, №502, №463; або від м.Мінська: маршрутка № 485, тролейбус №34, в сторону набережної Дніпра. Будь- яким транспортом їхати до зуп. «Академія мистецтв» ~ 5 хвилин; перейти на протилежну сторону і обійти будівлю з правого боку. Орієнтир червона вивіска клубу «Наша експедиція». Ласкаво просимо до нас у гості!