категорії: афіша події

З 14 по 31 жовтня 2014 р. виставка живопису Катерини Тимофієнко : "Сонячний настрій" в київській галереї Wunjo - Art

теґи: Сонячний настрій, в галереї Wunjo-Art, виставка живопису Катерини Тимофієнко
Початок: 14.10.2014 19:00
Закінчення: 31.10.2014 18:00
Місце: Київська картинна галерея «Wunjo-Art»
Адреса: г.Київ, ул. Воздвиженська 9-19 (в Арт-просторі «Сахарный пакет»)
Предмет події: виставка живопису Катерини Тимофієнко, Галерея «Wunjo-Art» Кількість відвідувачів: 0

Галерея Wunjo-art представляє

виставку живопису Катерини Тимофієнко: «Сонячний настрій».

З 14 по 31 жовтня 2014 року в київській галереї Wunjo-art за адресою: м. Київ, вул. Воздвіженськая 9-19 (на території Арт-простору «Сахарний пакет»)  відбудеться виставка живопису Катерини Тимофієнко:«Сонячний настрій».  Глядач побачить картини в стилі сучасного реалізму, представлені жанри  «фігуратив», «пейзаж», «натюрморт».

Живопису Катерини Тимофієнко властива рясна міра кольору: образи в роботах художниці немов знаходяться в «колірному серпанку». Ця міра колірності така, що творча реальність, представлена в картинах Тимофієнко, здається глибокою й привабливою  до спілкування з нею, водночас «затишною» – це сповна нормально для сьогоднішнього реалістичного живопису, адже у наш час ми вже не чекаємо від художника фотографічної передачі реальності. Окрім того, акцентована колірна складова полотен Катерини м'яко і природно навіває позитивне світовідчування. 

Сюжети виставкових творів художниці досить різні: на фігуратівних картинах образи дітей і дорослих подані перебуваючими в захопленні та життєстверджуючому «дійстві». Натюрморти автора перебувають в затишній гармонії кольору – і заражають нею. У пейзажах Катерини відрізняючою особливістю є свіжість сприйняття автора в «колірній розкутості»; пейзажі Тимофієнко близькі до «класичного імпресіонізму», де колір складний і має багато відтінків «по сусідству»; ми відчуваємо, що Катерина використовує колір швидше для формування «настрою в пейзажі», ніж передачі об'єктів пейзажу як таких – і це їй вдається. Можливо, краще вивчивши виставкові картини авторки, ми з Вами вирішимо, що художниці удається кожен з  цих жанрів, причому в її власній манері – а схоже на те! Ймовірно, що саме якийсь «сонячний настрій» і є власним, впізнанним почерком Катерини Тимофієнко.

Художниця говорить про цю виставку:

«Метою виставки вважаю показати в своїй творчості, що навколишній світ служить невичерпним джерелом натхнення і краси, і через свої роботи я даю можливість іншим цю красу побачити.  Коли я пишу свої роботи, то в першу чергу стараюся не просто копіювати побачене, а вкладати в картини свої знання і бачення навколишніх предметів. Так, наприклад, коли я пишу хліб, я не конкретний ось цей хліб змальовую, я прагну розповісти про хліб взагалі, все що про нього знаю, яким він буває на смак, на запах, на дотик, яка у нього скориночка і яка м'якоть. Є багато краси, коли бачиш яку - хочеться зберегти в пам'яті. Але якщо говорити про живопис і пейзаж, то мені ближче до душі природа тих місць, де я зростала, живу, де часто буваю, – малюючи очерети в Дніпровській крайці, куточок Хортиці, або осінній парк в Києві, я це не просто бачу, я це відчуваю, занурююся в це, і якщо хоч частину цих відчуттів удається передати фарбами на полотні – це і є радість творчості. У портретному живописі у мене переважають портрети дітей, в них я прагну змалювати щирість і наївність дитячого погляду, невимушеність жестів і жвавість. Дитяча посмішка деколи може послужити кращим натхненням».

 

 

______

Київська картинна галерея Wunjo-Art знаходиться за адресою:

м.Київ, вул. Воздвиженська 9-19 (Поділ) в арт-просторі «Сахарний пакет».

Пнт: 12:00-18:00 перерва 14-15, Сб:       14:00-17:00Вихідний – неділя.

Телефон менеджерів галереї (також з питань співробітництва): +380 67 403 91 98 (88)

e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.

 

Ласкаво просимо до нас у гості!

 
Я був там