категорії: афіша події

Виставка живопису Катерини Багути: «У ритмі легкості» в київській галереї Wunjo-Art

теґи: Виставка живопису Катерини Багути, У ритмі легкості, в галереї Wunjo-Art
Початок: 2.09.2014 19:00
Закінчення: 18.09.2014 18:00
Місце: Київська картинна галерея «Wunjo-Art»
Адреса: Київ, вул. Воздвиженська 9-19
Предмет події: Виставка живопису Катерини Багути, в галереї Wunjo-Art Кількість відвідувачів: 1

Галерея Wunjo-Art представляє виставку живопису Катерини Багути: «У ритмі легкості».

З 2 по 18 вересня 2014 року, в київській галереї Wunjo-Art за адресою: м Київ, вул. Воздвиженська 9-19, відбудеться виставка живопису Катерини Багути: «У ритмі легкості».  Представлено ​​реалістичний живопис художниці у жанрах «пейзаж», «фігуратив», «портрет» і кілька експериментальних робіт в напрямку «декоративна фантазія».

З яскравих відчуттів від робіт Катерини Багути – «свіжість та прозорість». Повітря, води, яких багато в сюжетах авторки; і в портретних її роботах присутня подібна ж «прозорість», легкість «атмосфери».

Палітрі цих виставкових картин Катерини Багути притаманні м'які приглушені тони й цікаві кольорові акценти; вражаючим у творчій манері Катерини є те, що з цією м'якістю і «ненав'язливістю» чудово уживається чіткість і «безпомилковість» обрисів образів, складаючих основу сюжету: чи то пейзаж чи міський пейзаж, зображення людини, квіткова тема.

Таке враження, що образи в представлених на виставці жанрах «даються легко» Катерині. Передаючи нам образ, художниця «карбує його, відсікаючи зайве», немов «не захоплюючись ним» – а зосереджуючись на «загальному ритмі» картини. З цієї «легкої руки» авторки, серед безпомилковості, м'якості і цілісності – атмосфера її живопису заражає і переносячись – перебуваєшь десь там: «у ритмі легкості»!

Катерина Багута говорить про свою сьогоднішню творчість:

«При створенні картини я спираюся на свій душевний стан: бувають дні коли хочеться працювати густо накладеними, яскравими, насиченими кольорами. А в інший час хочеться ніжних, м'яких тонів, мазків, які легко лягають на полотно.

Сюжети для своїх робіт я беру зі звичайного життя: адже все, що нас оточує – настільки красиво і цікаво, просто ми не завжди можемо це помітити через швидкий ритм нашого життя. Простий міський пейзаж, а скільки в ньому можна побачити душевності й романтичності. На прикладі однієї з моїх робіт "Дощ у місті": на цьому полотні зображена міська метушня, в якій ми не завжди помічаємо здавалося б такі прості, але наскільки гарні речі. Як в тумані дощу ледве помітно розчиняються лінії будинків, які створюють легкі практично прозорі кришталеві силуети. Як звичайний асфальт перетворюється на дзеркало з відображенням самих дрібних деталей. Як чітко, яскраво і виразно відбивається в ньому світло від фар проїжджаючих машин. Можна всім цим помилуватися, потрібно просто зупинитися на мить і подивитися навколо. 

______

Картинна галерея Wunjo-Art знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Воздвиженська 9-19, в арт-просторі «Сахарный пакет» (Поділ). Вт-Пт: 12:00-18:00, Сб, Нед: 12:00-15:00. Вихідний – понеділок.

Про інші вихідні дні сповіщується на сайті галереї. Телефон менеджерів галереї (також з питань співробітництва): +380 67 403 91 98 (88), e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.

Ласкаво просимо до нас у гості!

 

На події були

Всі
Я був там