категорії: блоґ-запис

Виставка живопису Анни Сярової: «Південний вітер» в галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт»)

теґи: Виставка живопису Анна Сярова галерея Wunjo-Art

З 24 березня по 13 квітня 2012 року, у великому залі київської галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8, пройде виставка живопису Анни Сярової: «Південний вітер». Глядач побачить олійний живопис художниці, створений в стилі імпресіонізм, на реалістичній сюжетній основі.

Анна Сярова, Южная ночь.Сирень, смешанная техника, 50х110 см

В сюжетах представлених робіт Анни Сярової – міський пейзаж і квіткова композиція. Роботи Анни відрізняє м'який колорит, легкість і стриманість кольорових гам, помірність в насиченості сюжетній та кольоровій; її техніці властива якась «прозорість», немов у картині «невидимо присутній» образ свіжого морського повітря її рідного південного краю.

Аналогія цього читається і в назві її виставки.

Анна Сярова, Крымский дворик, 100х80см, холст, масло

  Проте, кожна з представлених робіт Анни зовсім не так однозначна: можна стверджувати, що використовуючи впізнавану реальність як приманку, і даючи можливість кожному полотну вести глядача своєю стежкою – художниця прагне поволі і ненав'язливо направити глядача в якийсь романтичний чарівний світ, І якщо ми зможемо хоч ненадовго «розчинитися в картині» художниці, то зрозуміємо, що видиме на картині – лише «уявна», «сюжетна сторона» картини. У дійсному ж задумі даних робіт Сярової, бачиться запрошення нас до умиротвореного споглядання, виходу з суєти, до релаксації. Знову ж – все це так властиво південному проведенню часу, чи не так!  

Анна Сярова, Лунные игры мраморных львов, 80х85см, холст, масло

В результаті, експозиція сама дає відповідь на безмовне питання, яке і породжує: що незвичайного в зображеній реальності на картинах Сярової? Незвичайний сам настрій автора, який доступний і нам, якщо ми будемо достатньо відкриті до нього.

Анна Сярова, Южная ночь,110х105 см, холст, масло

  Анна Сярова говорить про виставкові роботи:

 «Перша робота, з представленої в галереї експозиції, була написана більше двох років тому в Москві, де ностальгія по південній малій батьківщині надихнула на створення серії, присвяченій ліричному образу Криму.   В основу сюжетів лягли улюблені образи: тераса з левами в Алупці, кримські дворики з екзотичними рослинами, узбережжя і гладь моря з криком чайок, і, звичайно ж, таємниця південної ночі».

Анна Сярова, Нежные пионы , 110х50, холст, масло

Південний вітер безперечно приніс нам щось новеньке.   _________________________________________________________________________________

Картинна галерея «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») знаходиться в клубі «Наша экспедиція» за адресою:

  м.Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8.

Розклад роботи галереї:

Пн-Пт: 10:00-21:00, Сб:10:00-17:00, Нд: 10:00-15:00. Без обіду. Вхід вільний.

 (24, 31 березня 2012 р. — вихідний з технічних причин)

Телефон клубу для довідок: +380 44 228 66 20.

Телефон менеджерів галереї (з питань співпраці): +380 67 403 91 88, +380 67 403 91 98, e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.