категорії: блоґ-запис

Галерея «Wunjo-Art» представляє виставку живопису Сергія Луценка: «Данина природі».

теґи: Виставка живопису Сергія Луценка

 З 21 січня по 10 лютого 2012 року, у великому залі київської галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8, пройде виставка живопису Сергія Луценка: «Дань природі». Представлено близько 30 полотен олійного живопису автора, створених у стилі «реалізм». Сергій Луценко знайомить нас з великою серією своїх пейзажних робіт.


В основному, сюжети виставкових картин молодого художника звернені до життя лісу, річок, ставків, відображаючи красу нашої рідної і все ж таки, часом екзотичної, природи. У представлених пейзажах переважають мотиви узбережжя Криму, з його мальовничими куточками, і парку «Олександрія», який є одним з найкрасивіших зразків пейзажної паркової композиції. Сергій відшукує чудові куточки природи, де знаходяться в умиротвореній взаємодії всі або деякі з стихій повітря, світла, рослинності та води, і потім прагне відобразити ці миті на полотні, справді тісно спілкуючись з навколишньою природою і немов осягаючи тонкощі її краси. У багатьох картинах Луценка ми бачимо сонячне світло як «головного героя», в картинах багато простору і умиротворення. У щирому пориві художника-натураліста, Сергій передає не тільки побачену гармонію, а й своє захоплення нею, і глядач це відчуває і – підтримує!

Сергій Луценко каже: «Пишу тільки те, що подобається і надихає.

Люблю реалізм, тому працюю, в основному, в цій техніці. Роботи пишу з максимальною деталізацією. Намагаюся показати всі дрібниці, що прикрашають природу – сучки, травинки, камінчики і подібне.

 Для мене важливо, щоб в майбутній картині була присутня якась родзинка, яку складно, але цікаво передати на полотні у всій красі – це, наприклад, промені сонця,що пробиваються крізь листя, туман, що стелиться долу, місячне світло... Люблю працювати з колірними контрастами».

Роботи Сергія Луценка запрошують у світ відкритий для нас, у світ, який бажає подарувати нам свою красу, гармонію і одвічну гостинність. Цей світ називається «природа». І він є нашим домом.

_____________________________________________________________

 

Картинна галерея «WunjoArt» («Вуньо-Арт») знаходиться в клубі «Наша експедиція» за адресою: м.Київ, пр-т Героїв Сталінграду 10А, корпус 8. Вхід – вільний. Розклад роботи галереї: Пн-Пт: 10:00-21:00, Сб: 10:00-19:00, Вс: 10:00-15:30. Без обіду.  Телефон клубу для справок: +380 44 228 66 20. Телефон менеджерів галереї (з питань співробітництва): +380 67 403 91 88, +380 67 403 91 98,  e–mail:   wunjo.art.gallery@gmail.com, website:   http://wunjo-art.com.

Дістатися до клубу на громадському транспорті Ви можете від м. Оболонь (краще сполучення): вихід з останнього вагона метро, якщо їхати із центру, по переходу весь час вліво; знайти зупинку маршруток в сторону набережної, №102, №502, №463; або від м. Мінська: №485, тролейбус №34, в сторону набережної. Любим транспортом їхати до зуп. «Академія мистецтв»~5 хвилин; перейти на протилежний бік та обійти будинок з правої сторони. Орієнтир червона вивіска клубу «Наша експедиція». Ласкаво просимо до нас у гості!