категорії: блоґ-запис

Галерея «Wunjo-Art» представляє виставку живопису в різьбленому облямуванні, Богдан Дорошенко: «Пензель і різець».

теґи: Богдан Дорошенко Пензель і різець, Галерея «Wunjo-Art», виставкa живопису в різьбленому облямуванні

 

14 КВІТНЯ – 04 ТРАВНЯ

 

Галерея «Wunjo-Art» (пр. Героїв Сталінграда 10А, корпус 8)

Богдан Дорошенко, "Щенок", ольха, плита х20, 70х60см, худож.гуашь под лаком, резьба под золотом и лаком

З 14 квітня по 4 травня 2012 року, у великому залі київської галереї «Wunjo-Art» («Вуньо-Арт») за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8, пройде виставка живопису в різьбленому облямуванні, Богдан Дорошенко: «Пензель і різець». Будуть представлені роботи, що поєднують в собі живопис і різьблене оздоблення, виконані автором на єдиній цілісній дерев'яній основі. Присутній і олійний живопис на полотні.

 

Познайомившись з основними творами виставки Богдана Дорошенко, багато з досконалою упевненістю зможуть заявити: це щось небачене! Можна без перебільшення сказати, що своєю творчістю Богдан створив новий вид мистецтва.

Богдан Дорошенко, "Кайофора" (редкий цветок), ольха, плита х20, 65х55см, худож.гуашь под лаком, резьба под золотом и лаком

Про свої виставкові творіння Дорошенко надасть нам самим вирішувати, що ж це – дерев'яний орнамент, який є складовою частиною живописної картини або ж це живопис, що доповнює об'ємний, наскрізний, різьблений візерунок високої складності?

 

На цьому «пазл» від Дорошенко не закінчується, тому що – віддавши дифірамби творчій і «трудовій» сміливості автора в цілому, ми запрошені зануритися в ретельно виконаний живопис з високим ступенем реалістичності образів (квіти та пейзажі) і захоплююче розібратися з філігранним пазлом візерунків-орнаментів, висічених Богданом по дереву. Майстерна, гармонійна, що радує око різьба витримана в «стрункості» з мальовничою частиною твору.

 

Варто врахувати, що будь-яка із складових частин такого твору Богдана – не дозволяє помилок при своєму створенні, оскільки для створення живописної частини автором використовувалася гуаш, що вимагає роботи «в один шар», а різьблення, за визначенням, «невідновлюване» при помилці. Подібна ж непогрішимість потрібна і від роботи майстра з іншими технічними складовими, способами і черговістю будь-якої обробки творіння.

Дивлячись на ці роботи, більш виразно відчувається (або стає ще більш незбагненним!) таке поняття як творча сила. При цьому, вражають обсяги витраченої автором художньої праці в основних творах виставки.

Переважаючими сюжетами робіт на виставці є рідкісні екзотичні квіти і пейзажі.Представлено й кілька сюрреалістичних робіт.

Богдан Дорошенко, "Лилия оранжевая", плита сосна х20, 50х60см, ручная работа, резьба под морилкой и лаком, худож. гуашь под лаком

Богдан Дорошенко каже про свою творчість:

 

«Люблю не лінуватися в зображенні! Мені по серцю приділяти основну увагу якості і реальності образу, нехай навіть сюжет – нереальний. Моєю головною перевагою в роботі є передача суті і образу, а не просто створення якогось начерку або якихось натяків на образ. Мені завжди хотілося ясності, навіть там, де є потрійний сенс і протилежності. Просто лінії і розпливчастість можна і на плакаті накладати, так багато тепер навколо нас прозорості і неясності, панує швидкість, кольоровість, світлотіні! Адже міф, мистецтво – більш реальні тоді, коли це захоплює душевно, «об'ємно» і з незвичністю! Словом, в якості зображення, в стилі – мені до душі натуралізм, або ж – натуралізм в більшій мірі! У виборі ж сюжету завжди основним для мене була фантазія. Навіть створюючи роботу в дусі натуралізму – за основу сюжету я можу взяти фантазію, і це додасть картині ту саму родзинку. Також, іноді з роботи реалістичного плану в результаті народжується полотно в стилі сюрреалізм.

Богдан Дорошенко, "Гибискус лилецветный", плита сосна х20, размер 50х60см, ручная работа, резьба под морилкой и лаком, худож. гуашь под лаком

Що ж стосується різьби по дереву – історія така, що в юності я знав, що "Мона Ліза" Да Вінчі написана на дереві, і мені завжди кортіло спробувати створити картини на дереві! Став втілювати свої фантазії в реальність, почав з малого і пізнавав все нові можливості поводження з деревом, і намагався «додати до картини» все більше і більше! До цього дня весь час хочеться зробити більше і крутіше! По-моєму, це бажання властиво будь-якому авторові!

 

Зараз поєдную живопис і різьблення на дерев'яних плитах; працюю і маслом на полотні, намагаюся постійно підвищувати свій рівень у всіх цих напрямках. Кожна робота на дерев'яній плиті займає практично по року часу. Переважні сюжетні тематики зараз для мене такі: квіти рідкісні екзотичні, гірські краєвиди, замки і фортеці, фантастична, портрети».

Богдан Дорошенко, "Маленькая анемона" (Анемонелла), плита ольха х20, размер 65х55, ручная работа, резьба под золотым акрилом и лаком, картина: худож. гуашь под лаком

 

______

Картинна галерея «WunjoArt» («Вуньо-Арт») знаходиться в клубі «Наша экспедиція» за адресою:  м.Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8. Розклад роботи галереї: Пн-Пт: 10:00-21:00, Сб:10:00-17:00, Нд: 10:00-15:00. Без обіду. Вхід вільний. Телефон клубу для довідок: +380 44 228 66 20. Телефон менеджерів галереї (з питань співпраці): +380 67 403 91 88, +380 67 403 91 98,  e-mail:   wunjo.art.gallery@gmail.com, website:   http://.wunjo-art.com.

Дістатися до клубу на громадському транспорті Ви можете від м. Оболонь (найкраще повідомлення): вихід у останнього вагона метро, ​​якщо їхати з центру, з переходу весь час вліво; знайти зупинку маршруток в бік набережної, №102, №502, №463; або від м.Мінська: маршрутка № 485, тролейбус №34, в сторону набережної Дніпра. Будь-яким транспортом їхати до зуп. «Академія мистецтв» ~ 5 хв.; перейти на протилежну сторону і обійти будівлю з правого боку. Орієнтир червона вивіска клубу «Наша експедиція».

Ласкаво просимо до нас у гості!