категорії: афіша події

З 10 по 30 липня 2013 р. виставка творів Антона Погарського: «Коли грані стираються» у київській галереї «Wunjo-Art»

теґи: виставка выставка, галерея Wunjo-Art Київ Киев, Живопис
Початок: 10.07.2013 12:32
Закінчення: 30.07.2013 14:00
Місце: 2013 живопись, галерея «Wunjo-Art» («Вунджо-Арт») Київ Киев, июль
Адреса: м.Київ, вул. Волоська, 36/38, (метро Контрактова площа), Галерея «Wunjo-Art» в центрі «MirRa»
Предмет події: виставка Погарського: «Коли грані стираються» Кількість відвідувачів: 0

З 10 по 30 липня 2013 року, у київській галереї «Wunjo-Art» («Вунджо-Арт») за адресою: м. Київ, вул. Волоська, 36/38, відбудеться виставка творів Антона Погарського: «Коли грані стираються». До уваги глядача будуть представлені картини автора-експериментатора, що використовує складні змішані техніки; виставкові твори об'єднані сюжетикою «символізму».

Як зізнається Антон: «На виставці буде представлено мистецтво, народжене на межі сну і реальності. Я використовував у своїх роботах образи близькі кожній людині, але доповнені моїм особистим сприйняттям і підсвідомістю». Схоже, що поставивши собі настільки непросте завдання – передати нам щось «з того боку» – художник просто був змушений виходити за рамки технік і матеріалів, що зазвичай використовуються в образотворчому мистецтві. Недарма, більшість робіт на виставці Погарського формально можуть бути віднесені не до картині, як такої, а до поєднання картини і барельєфа.

У багатьох роботах використані навіть пір'я декоративних птахів, які дають неповторну передачу кольорів і відтінків, вносячи і несподівані фактурні ефекти. З комбінацій безлічі матеріалів, з якими зараз працює Антон можна відзначити, наприклад: масло, гіпс, лаки, дерево, фактурні засоби, спеціальні художні дзеркала й скла, спеціальні тонери, акрил, напилення. У підсумку, ми бачимо творіння дійсно в «авторській техніці»; автор не боїться експериментів і «розширення сфер»: деколи він працює на стику стилів, створюючи основи і нових, чисто дизайнерських, «рішень поверхні».

Зрозуміло, що виставка не може вмістити всю різноманітність створених Погарським робіт, і тут будуть представлені, в основному, станкові твори художника, об'єднані загальним сюжетним підходом – це образи людини, людей «із загадковою точки зору».

Продовжуючи мову про невтомний пошук Антоном Погарського нових засобів вираження не можна обійти стороною його твір, що і зовсім виходить за рамки образотворчого мистецтва – це книга, роман! Так-так, художник створив у поточному році літературний твір, в якому він продовжує й розвиває тему мистецтва народженого на межі сну і реальності: тепер це ціла історія, зі своїм сюжетом. На виставці буде проходити презентація цієї книги; автор сподівається, що роман допоможе відвідувачу виставки відчути і зазирнути за ту грань де народжуються образи, багатьма з яких автор ділиться і в своїх виставкових картинах. Книга просякнута тією ж загадковістю і «містерією», що притаманні усій образотворчості автора.

 
Я був там