категорії: афіша події

З 23 жовтня по 12 листопада 2013 року виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art» («Вунджо -Арт»)

теґи: Недуальний живопис, в київській галереї Wunjo -Art, виставка живопису Юрія Ахметзянова
Початок: 23.10.2013 12:00
Закінчення: 12.11.2013 19:00
Місце: Київська картинна галерея «Wunjo-Art»
Адреса: м. Київ, Лютневий провулок 3, метро Дорогожичі
Предмет події: Недуальний живопис, в київській галереї Wunjo -Art, виставка живопису Юрія Ахметзянова Кількість відвідувачів: 1

З 23 жовтня по 12 листопада 2013 року в київській галереї «Wunjo -Art» («Вунджо -Арт») за адресою: м. Київ, Лютневий провулок 3, пройде виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис». До уваги глядача буде представлено ​​олійний живопис автора переважно в стилі «абстракціонізм».

виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art»


«Недуальний» у назві виставки означає «той, в якому відсутня подвійність». Щоб доторкнутися до цього поняття, й тим більше – до задуму автора в представлених виставкових роботах – потрібно звертатися безпосередньо до цих картин Юрія Ахметзянова, а можливо, потім – і до самого автора також.

виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art»

З «очевидного», щодо даної виставки Юрія – ми бачимо картини, виконані в тій мірі абстракції, яка «щадить» глядача і, можна сказати – гуманно до глядача підходить. Глядачеві «даються шанси вловити» і гармонійність кольору в картинах, і якусь ритміку кожної картини, і – можливо – головне: відчуття, посил кожної роботи, а це «внутрішні картинки свідомості», навігацію до яких художник повідомляє нам назвами полотен. Представленим роботам Юрія властива цікава особливість, якщо ми говоримо про абстракції: йому тут вдається якась «легкість», або ж «етюдність» – коли картина немов створена на одному диханні, «в один присід» – і в той же час його роботи «вдумливі», так би мовити.

виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art»

Іншою особливістю даних картин Ахметзянова є «колірна помірність» при тому, що одночасно з нею автор намагається донести до нас «суть образів» саме колірним рішенням (звичної зараз абстрактної «геометрії» в його картинах вкрай мало). Ці кольори, якими з нами спілкується Юрій, «помірковані двояко» або навіть «потрійно»: крім його стриманої кольорової палітри, він педантично стежить за рівнем яскравості і намагається ретельно балансувати теплоту і холодність застосовуваних кольорів; на виставці немає нічого «ріжучого очей» або «кричущого». «Навіженство абстрактного типу» тут також не побачиш.

виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art»

Мабуть  «витриманість» – є найбільш вдалою характеристикою щодо якостей цієї серії робіт Юрія: витримано «один рецепт приготування сюжету»; один, по суті, напрямок втілення задуму; й сам живопис – як засіб вираження задуму автора – витриманний «в одних рамках».

Можливо, в цьому спостереженні що «збігається» – наш перший дотик до «відсутності подвійності» Ахметзянова.

виставка живопису Юрія Ахметзянова: «Недуальний живопис» в київській галереї «Wunjo -Art»

 

Картинна галерея «Wunjo-Art» («Вунджо-Арт») знаходиться за адресою: м.Київ, Лютневий провулок 3,

(метро Дорогожичі). Розклад роботи галереї: Пн-Пт: 12:00-18:00, Сб: 12:00-16:00. Без обіду. Про вихідні дні сповіщується на сайті галереї. Телефон менеджерів галереї (також з питань співробітництва): +380 67 403 91 98 (88), e-mail: wunjo.art.gallery@gmail.com, website: http://wunjo-art.com.

Ласкаво просимо до нас у гості!

 

На події були

Всі
Я був там